HENKILÖKUNTA

HENKILÖKUNTA

Kari Nieminen

Toimitusjohtaja
puh. +358 50 042 4210
kari.o.nieminen@rejlers.fi

Veikko Lindstedt

Projektipäällikkö
puh. +358 50 525 0432
veikko.lindstedt@rejlers.fi

Janne Paasto

Projektipäällikkö
puh. +358 50 520 3138
janne.paasto@rejlers.fi

Santeri Lindewall

Suunnittelija, sähköinsinööri
puh. +358 40 457 8670
santeri.lindewall@rejlers.fi

Hannu Keski-Oja

Suunnittelija, sähköinsinööri
puh. +358 40 457 8660
hannu.keski-oja@rejlers.fi

Teuvo Karjalainen

Tekninen avustaja
puh. +358 50 520 3136
teuvo.karjalainen@rejlers.fi

Jenni Mörsky

Talousassistentti
puh. +358 50 076 2867
jenni.morsky@rejlers.fi

sähköinsinööritoimisto
Delta-Kn Oy

Kokonaisvaltaista sähkösuunnittelua vuodesta 1989

OSOITE

Vapaalantie 2 B
01650 Vantaa

SOITA

puh. 0207 520 700

Pidätämme oikeudet muutoksiin | Copyright © 2019 Sähköinsinööritoimisto Delta-Kn Oy