HENKILÖKUNTA

HENKILÖKUNTA

Kari Nieminen

Toimitusjohtaja
puh. +358 50 042 4210
kari.nieminen@delta-kn.fi

Veikko Lindstedt

Projektipäällikkö
puh. +358 50 525 0432
veikko.lindstedt@delta-kn.fi

Janne Paasto

Projektipäällikkö
puh. +358 50 520 3138
janne.paasto@delta-kn.fi

Santeri Lindewall

Suunnittelija, sähköinsinööri
puh. +358 40 457 8670
santeri.lindewall@delta-kn.fi

Sakke Poutakivi

Suunnittelija, sähköinsinööri
puh. +358 40 457 0045
sakke.poutakivi@delta-kn.fi

Hannu Keski-Oja

Suunnittelija, sähköinsinööri
puh. +358 40 457 8660
hannu.keski-oja@delta-kn.fi

Teuvo Karjalainen

Tekninen avustaja
puh. +358 50 520 3136
teuvo.karjalainen@delta-kn.fi

Jenni Mörsky

Talousassistentti
puh. +358 50 076 2867
jenni.morsky@delta-kn.fi

sähköinsinööritoimisto
Delta-Kn Oy

Kokonaisvaltaista sähkösuunnittelua vuodesta 1989

OSOITE

Ruosilantie 14 B
00390 Helsinki

SOITA

puh. 010 820 3400

Pidätämme oikeudet muutoksiin | Copyright © 2019 Sähköinsinööritoimisto Delta-Kn Oy